گلهای باغ زمستان

زمستان برای اکثر دوست داران گیاه زمان سختی است. از آنجا که هوا سرد است ، هیچ کس نمی خواهد چیزی را خلق کند. انسانها در این مدت احساس بدی دارند و گیاهان نیز حال بهتری ندارند. برخی از افراد هستند که در این مدت به دنبال کارهایی می گردند. اگر حتی در هوای سرد بسیار به باغبانی تمایل دارید ، باید بدنبال گیاهانی باشید که در این زمان از سال زنده بمانند. ساخت یک باغ زمستانی می تواند بهترین راه حل برای مشکل شما باشد. این بهترین مکان برای پرورش گیاهان عجیب و غریب است که می تواند در یک هوای سرد زنده بماند. شما می توانید برخی از موارد زیر را رشد دهید:

o کوهنوردان
ای پاپریکا
ای گوجه فرنگی
ای کاملیا
ای سلطان
o برخی از گیاهان معطر

در این مدت می توانید انواع مختلفی از گیاهان و سبزیجات را پرورش دهید. دانه های شما محدود است زیرا همه گیاهان نمی توانند در برابر هوای سرد مقاومت کنند. زمستان می تواند یک فصل سرگرم کننده برای پرورش گیاهان باشد قیمت گل میخک هندی  زیرا برخی از گیاهان گلدار در فصل سرما شکوفا می شوند. فقط باید در مراقبت از گیاهان در این مدت بیشتر مراقب باشید. آنها می توانند بسیار حساس باشند ، به ویژه میوه های شور و سایر گیاهان میوه دار.

باغ زمستان مزایای زیادی را برای خانه شما به همراه دارد. آنها فقط هوای پاک و تمیز را برای شما فراهم نمی کنند. آنها همچنین می توانند نمای بیرونی خوبی را به ارمغان بیاورند. همانطور که بیشتر گیاهان زمستانی در این مدت گل می دهند. خانه شما مطمئناً روی آن گلها زیبا خواهد شد. بوی برگ ها می توانند جلوه ای آرامبخش برای شما ایجاد کنند در حالی که بوی گل های معطر بوی طبیعی و طراوتی به خانه شما می بخشد. برای این کار نیازی به خرید خوشبو کننده های مصنوعی نیست.

می توانید در اولین روز ماه اکتبر خاک خود را برای یک باغ زمستانی آماده کنید. در این مدت ، زمان شب می تواند کاملاً سرد باشد گرچه روز می تواند بخار گرم باشد. هنوز بهترین زمان برای شروع آماده سازی خاک خود است. در حالی که منتظر فصل زمستان هستید و همچنان بر باد سانتا آنا غلبه می کنید ، می توانید برای منظره ای کاملاً متناسب با نیازهای باغبانی خود آماده شوید.

شما می توانید باغ خود را تزئین کنید تا در ماه های سرد خسته کننده نباشد. از آنجا که فصل سرما می تواند زمان مناسبی برای خواب و استراحت باشد ، می توانید در این مدت باغبانی زیادی انجام دهید. این می تواند یک روش تسکین و استرس خوب باشد. این روش ارزان تر برای استراحت و بدون هزینه کردن است.